Türkçe English العربية русский

Hakkımızda

Yedi Cihan Sağlık
30 Ekim 2014

Hakkımızda

Türkiye’nin en kaliteli, teknolojik ekipmanlarla donanımlı sağlık kurumları ve branşlarında uzman sağlık personelinin size sunacağı sağlık hizmetlerinden istifade etmek için, Yedi Cihan Sağlık ile iyi bir seçim yaptınız.

Yedi Cihan Sağlık; Türkiye’nin ve İstanbul’un en gözde hastaneleri ve doktorları ile iş birliği içindedir. Bu nedenle, hastanıza en iyi tıbbi ekibi ve kendi sağlık şartlarına göre karşılanabilir maliyetlerle en uygun imkânların organizasyonunu garanti eder.

Yedi Cihan Sağlık; yeni kurulmasına rağmen, yıllanmış bir tecrübenin uzantısıdır. 2000 yılından beri, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin yapılanması konusunda Türkiye’nin her alandaki lokomotif ili İstanbul’da, T.C Sağlık Bakanlığı bünyesinde; Afiyet Hastanesi ve Ümran Grup adı altında hastaneler ve tıp merkezlerini işletmektedir. Bununla beraber T.C Turizm ve Kültür Bakanlığınca Türkiye’de ‘turizm kenti’ olarak ilan edilen dört yerleşim biriminden birisi olan sahil kenti Antalya’da Meydan Tıp merkezlerini; Yurt dışında ise Sudan’ın başkenti Hartum’da Antalya Hastanesiyle hastalarına sağlık ve güven sunmaktadır.

Türkiye’ye sadece tedavi için gelmeyeceksiniz elbette. Siz ve refakatçileriniz, Türkiye’de kaldığınız süre içinde, sağlık durumunuz elverdiği ölçüde, tarihi ve turistik yerleri rehberlerimizin yardımıyla ziyaret edebilirsiniz.

Bu nedenle; bizimle tanışmanız, sadece sağlık sorunlarınızı iyileştirmeyecek; aynı zamanda, size, 7 gün 24 saat hizmet veren bir organizasyonla daha mutlu olmanın kapılarını açacak.

© 2014 Yedi Cihan - Telif hakları tarafımızca saklıdır.       Web Tasarım